BALSAN KİMYA

BALSAN KİMYA, kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile buklet ve otel malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.

Hizmette sağladığı kalite, sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe satış ve üretim yönünden liderlik konumuna doğru emin adımlarla ilerlemektedr.

BALSAN KİMYA, tam hizmet anlayışıyla otelinizde ihtiyaç duyduğunuz buklet ürünlerinin yanı sıra, otel ekipmanları, tekstil ürünleri, konusunda uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Zamanında teslimat ve kalite ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, başta otel sektörü olmak üzere; hastahaneler, Orduevleri, Spor ve spa merkezleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Gelen talepler doğrultusunda model, renk, tasarım ve ambalaj hazırlayarak istenilen konsepti hazır hale getirmekteyiz.

Tasarım ve üretim alanında yurt içinde ve yurt dışında tüm yenilikleri yakından takip ederek, sürekli kendini geliştiren, müşterilerine her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmayı amaçlayan profesyonel bir ekiple yolumuza ilk günkü heyecan ile devam ediyoruz.

  • MİSYON / VİZYON

    Müşterileri ürünlerinin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam ürünler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.